Tokaj na kolech

fotky akci - tecovice - z drave zeny

V časných ranních hodinách jsme se nalodili v Tečovicích s kolama do autobusu a vyrazili přes Žilinu a Poprad do KOŠIC. Následovala prohlídka města, návštěva minipivovaru, oběd a přejezd do MALÉ TRNI-centrum slovenské Tokaje. Prohlídli jsme si sklípek a ochutnali místní vína. Po večeři nás čekala soutěž o nejlepší domácí likér. Přihlášeno bylo 7 vzorků, porota měla 20 členů-degustátorů. Nejlepší griotku měla Hanka, Danka a Mirka. Druhý den jsme si prohlídli hrad FUZÉR a na kolech přejeli do SÁROZPATAKU a odpoledne koupali v termálech. Večer jsme si zpestřili zpěvem a vtipy. Třetí den jsme se vydali do města TOKAJ. Prohlédli jsme si město, místní sklípky a ochutnali vína. Následovalo odpolední koupání a rozlučkový večer v maskách při hudbě a zpěvu. Poslední den jsme naložili kola a zavazadla a vydali se do ČIERNÉ NAD TISOU, kde jsem viděli obrovské železniční nádraží. Zájezd byl zakončen ve vesnici MALÝ HOREŠ prohlídkou místních atraktivních sklepů s ochutnávkou a luxusním občerstvením. Domů jsme se vrátili obohaceni o spoustu zážitků, nové kamarády a s taškami plných vína, hroznů a dárků.

Fotoreport - rajče

Datum: 2018-08-16

Místo: Maďarsko - Tokaj

pasek

Čarodějnice na FOCUSech

fotky akci - tecovice - z drave zeny

"A cenu za nejlepší a nejkrásnější čarodejnice dne vyhrávají dravé ženy!" Děkujeme Focusům, kteří nás baví a my bavíme je. Legraci, show a srandu sami ze sebe ale děláme především pro vás. Buďte příště přitom a bavte se s námi! :)

Fotoreport - rajče

Datum: 2018-04-30

Místo: Sazovice

pasek

Velikonoční jarmark

fotky akci - tecovice - z drave zeny

Jak se skvěle připravit na svátky jara? Tradiční VELIKONOČNÍ JARMARK U KVĚTY je ta správná volba. Pro návštěvníky bylo připravené občerstvení, pro děti velikonoční tvoření. Odnést si všichni mohli kraslice, pomlázky, perníčky, keramiky, dřevěné či jiné ozdoby a mnoho dalšího.. K příjemné pohodě nám zazpívá ŠTABARC.

Fotoreport - rajče

Datum: 2018-03-17

Místo: Tečovice

pasek

Masopust

fotky akci - tecovice - z drave zeny

Nový rok jsme zahájili radostně masopustním průvodem v sobotu v Tečovicích a v neděli na Mladcové. Svou účastí jsme podpořili místní hasiče a staré zvyky tentokrát v maskách GEJŠI. Opět jsme si všichni užili zábavy, koblihy a domácí ohnivé vody.

Fotoreport - rajče

Datum: 2018-02-10

Místo: Tečovice

pasek